EPS SANDVİÇ PANEL

EPS Sandviç panel, bir diğer ismiyle METAL SIP PANEL genelde soğuk oda paneli olarak ya da prefabrik evlerin iç dış ve çatı duvarı olarak kullanılırlar. Kurulması çok kolay ve zahmetsizdir. İşçilik maliyeti düşüktür. TSE standartlarına uygundur.

EPS Sandviç Panel

NEO-EPS SANDVİÇ PANEL

NEO- EPS (Karbonlu EPS), EPS hammaddesinin içerisine grafit eklenmesiyle oluşturulur. Daha yüksek ısı izolasyonu sağlamasının yanında ayrıca yangına dayanımı daha yüksektir.

Karbonlu EPS Sandviç Panel

EPS HAZIR DUVAR PANELLERİ

Fibercement, Alçıpan, OSB, MgO gibi levhaların EPS ile birlikte sıkıştırılmasıyla elde edilen hazır duvar ürün grubudur. Prefabrik yapılarda, çok katlı inşaatlarda maliyeti düşürmek ve ısı yalıtımını arttırmak için kullanılır.

Fibercement Hazır Duvar Paneli

NEO - EPS HAZIR DUVAR PANELLERİ

Fibercement, Alçıpan, OSB, MgO gibi levhaların NEO - EPS ile birlikte sıkıştırılmasıyla elde edilen hazır duvar ürün grubudur. Prefabrik yapılarda, çok katlı inşaatlarda maliyeti düşürmek ve ısı yalıtımını arttırmak ve yangına karşı önlemi arttırmak için kullanılır.

Karbonlu EPS Hazır Duvar Paneli

TAŞYÜNÜ HAZIR DUVAR PANELLERİ

Fibercement, Alçıpan, OSB, MgO gibi levhaların Taşyünü ile birlikte sıkıştırılmasıyla elde edilen hazır duvar ürün grubudur. Prefabrik yapılarda, çok katlı inşaatlarda maliyeti düşürmeki ısı yalıtımını arttırmak, yangın mukavemetini güçlendirmek için kullanılır.

Taşyünü Hazır Duvar Paneli

ALÇIPAN HAZIR DUVAR PANELLERİ

Alçıpan levhalardaki işçilik, maliyet ve zaman kaybı sorunlarını çözmek için geliştirilmiştir. Her iki yüzü alçıpan kaplı olan, yüzeyi pürüzsüz, boya ve sıvaya hazır bir duvar yüzeyi oluşturmak için tercih edilir. Ayrıca en uygun maliyetli ürün grubudur.

FIBERCEMENT HAZIR DUVAR PANELLERİ

Fibercement levhalar özellikle yangına dayanımı ile ön plana çıkan levha grubudur. Genellikle prefabrik evlerde kullanılan Fibercement Hazır Duvar ürünleri ya da diğer adıyla Betopan Hazır Duvarlar montajdan sonra yalnızca boyanarak kullanıma hazır hale gelmektedir.. 

OSB HAZIR DUVAR PANELLERİ

OSB levhalar ahşap yongalarından imal edildiklerinden dolayı ürün grupları içerisinde sağlığa en zararsız ve ısı yalıtımı en yüksek levha grubudur.. ABD, Kanada ve Rusya'da oldukça sıkça kullanılan OSB Hazır Duvar panelleri ayrıca SIP Panel diye adlandırılmaktadırlar. Depreme karşı en etkili duvar grubudur.

MgO HAZIR DUVAR PANELLERİ

MgO levhalar diğer adıyla Magnezyum Oksit levhalar esnek yapısı, yangın dayanımı ve boyanabilme özelliği ile ön plana çıkmaktadır.